Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyöször

    senior tag

    válasz niiks #129632 üzenetére

    Nem tudom erre niiksnek tud-e valaki okosat írni, én megpróbálom. most vettem egy rx580 4gb-t, premieret használok, mikor exportálom ki a projektet akkor meg se mozdítja a kártyát, mikor szerkesztem a projektet akkor még nem néztem. Talán akkor dolgoztatja. Előtte gtx560 nvidia karim volt, CUDA-s, azt is felismerte a premiere, csak egy txt fileba be kellett írnom a graf kártyám nevét az nvidia quadro-k alá. Most csere után kiírta a premiere, hogy CUDA helyett OpenCL-t használ, de ehhez nem kellett berhelni semmit. Úgy tűnik szerkesztés közben jobban megbírkózik az effektek és áttűnések lejátszásával mint a régi gtx. Renderelésben leteszteltem, egy projekt amit a régi 22 percig renderelt most 21 perc, mérési hibán belül van tehát, de akkor figyeltem, hogy se a gtxet se az rxet nem hajtja. Lightroomot nem ismerem. Sztem rx570 így vállalható. Nekem phenomom van x4 965, 24GB ram, fHD dologkat tökéletesen jól megdologozom vele premiereben, szerkeszteni zökkenőmentes, tömöríteni sok, de az meg nem érdekel, mehet egész éjjel. 4K-25fpst le se játszotta a gtx 560al, a procit akasztotta :-))) újjal nem próbáltam Bocsi a hosszú hszért.

    [ Szerkesztve ]

    ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

Új hozzászólás Aktív témák