Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • N@idia

    őstag

    válasz Ren Hoek #65320 üzenetére

    Nekem minden játék úgy van beállítva hogy stabil 60 fps kapjak és igen FHD-ban játszom vsync mellett,így nem igazán éri el a 3.5Gb-ot sem.A másik dolog pedig az,hogy már alig játszom PC-n mostanában,inkább konzolon játszok ott jobb a társaság és a multi is élvezetesebb kevesebb a csaló,de ott is vannak már sajnos.A problémáról pedig én is olvastam nem hinném,hogy ezt orvosolni tudnák mert nem lehet,bár nem értem miért nem változtatnak akkor a marketingen? Viszont abban egyetértek veled,hogy ez így valóban megtévesztő...

    Egyébként meg arra leszek kíváncsi a Witcher 3 hogyan fog futni ezzel a kártyával.Láttam egy videót amin GTX 980-as kártyával tesztelték a játékot,de az se tartotta a fix 60 FPS-et,bár Ultra beállításon ment akkor az én kártyám kb a high grafikát fogja hozni nem fix 60 fps-el és azért ez egy 110 ezer ft-os kártya,hol van akkor az optimalizáció ? Ezért kár volt csúsztatni a játékot :DDD

    Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

Új hozzászólás Aktív témák