Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Asbee

    veterán

    válasz TechN7ne #50446 üzenetére

    És az nem tűnik fel, hogy miért neked szólnak be mindig? Veszem a bátorságot többes számban beszélni, mert már nem egy embernek feltűnt...

    1 évben 1x cseréltél kártyát
    Ha ennyire érdekel az elmúlt 1-1,5 évben volt nálam, 2db 7950, 7970, 660, 760, 680, 2db 290. Mint mondtam nem erre akarom a témát terelni, mert ez sem egy akkora szám, de nem is vonok le értelmetlen következtetéseket.

    megveszed mindig mindenből a felső kategóriát aztán csumi,osztod az észt.

    Két kártya kivételével, mindegyikről fotókat csináltam levett hűtéssel, memória, vrm, fesszabályzó alkatrészekről. Kiemelve, ezek hűtését, hőmérsékleteket, tuningot, és teljesítmény adatokat. Anyaghasználatot, burkolatot. Te mikor csináltál ilyeneket? Ja, hogy fingod sincs ezekről, csak általában ránézel egy kártyára és már tudod az milyen.

    Ne menjünk szerintem ebbe bele, ki mit tett le az asztalra, illetve pár szakmaibb kérdésbe, mert nem fogsz belőle előnyösen kijönni. Legalább arra vennéd a fáradságot, hogy hiteles szalmai teszteket átrágj és komoly fórumokat olvassál. De nem, minden héten be kell nyögni egy semmi értelme "levezetést". Részemről befejezve, nincs már ehhez türelmem, párszor lefutottuk ezt a kört, majd minden betérő kérdező eldönti kire érdemes hallgatni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák