Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    válasz SkiDev #57653 üzenetére

    Bocsánat az újabb hsz-ért!
    Nekem bejön az akció! Már készültem megrendelni a 750-est, de nem merek lépni....
    Jó kártya biztos, csak tudnom kéne az igényekhez biztos, hogy elég lesz-e?
    30k alatt keresek kártyát (használtat is akár, de csak garival ~ min 1.5-2 év). 17' 1280x1024-es monitoron játszom. Tervben van az új játékokkal (GTA V :) ) is eljátszadozni. Nálam nem lényeg annyira a beállítás, csak játszható legyen (Könnyen meggyőzhető vagyok... pl. most IGP-vel a Cod MW3 full minimumon 800x600-asban, minden kikapcsolva, 30 fpssel is szép volt számomra:)) ) Viszont a GTA V-t semmiképpen nem hagynám ki, mert már eléggé tülkönülve várom... (tudom, hogy nincs kinn gépigény)

    CPU: i5 2500
    Táp: Chieftec GPA iArena 400W
    Ház: Zalman Z9 (gyári 2 ventivel)

    Fifa, AC, Cod, (talán Battlefield), GTA (főleg), Minecraft, (talán WatchDogs ~ bár csak 4GB RAM van) érdekelnek leginkább.
    Nem vagyok egyik kártya híve sem. Nem is nagyon volt kártyám még (Inno3D 256MB ~ 5 éve múlt ki, valami 12000-es Ati meg vagy 3-4 éve döglődött) > inkább IGP-vel vagyok. Fontos szempont a kevés fogyasztás, mert sokat megy a gép (tehát azért egy GTX 460-ast már nem biztos, hogy vennék akármilyen áron :)) ) , a driverek terén kissé analfabéta vagyok, jó legyen a stabilitása. Sohasem frissítettem drivert, azt sem tudom, hogy kell.... :DDD

    Véleményeket várok! :)
    Előre is köszönöm a válaszokat! :K

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák