Új hozzászólás Aktív témák

  • Zalaym

    tag

    Szerintem az én esetem az orvosi lova annak, amiről itt a diskurzus folyik.

    Most van lehetőségem egy komolyabb összeget elkölteni gépre munkahely jóvoltából.
    Jelenleg nincs PC-m. Régóta szeretnék már újra normálisan játszani. Ez számomra fontos, haverokkal esténként írtani az ellent Verdanskban és dumálni. Kikapcsol, feltölt.
    Szóval adott egy 400K-s keret. Monitorom van (1080p 144Hz). A keretből összeraktam egy derék PC-t VGA nélkül. Azt saját pénzből veszem külön. Ugye VGA nélkül csak bámulhatnám még fél-1-2 évig a jó kis konfigomat, igazából senki sem tudja meddig fog húzódni a jelenlegi helyzet.
    Tehát keresem a legoptimálisabb, de számomra is kielégítő megoldást. Jelenleg úgy tűnik ez egy használt 2080 super lesz 300-350 között. Sok érte? Sok. Nagyon. Fáj? Fáj. De ha nem veszem meg, az még roszabb lenne. többet veszítenék vele. Tehát meg fogom venni. HA fél év múlva bukok ezen 100K-t, akkor sem így fogom fel, mert mögöttem lesz kb 4-500 órányi játék, kikapcsolódás barátokkal. Tehát 200 forintra jön ki egy óra játék a barátokkal. Szerintetek ez még mindig sok? :U :))

    Remélem kielégítő magyarázatot adtam a motivációk terén. ;)

Új hozzászólás Aktív témák