Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    válasz kolopele #145576 üzenetére

    Freesynces szerintem. [link].Az fps számot nem tudom ahogy írtam de én amúgy se látom a különbséget 50 és 100 fps között sem( lehet az én szemem erre nem áll rá) , de hogy a lassulást, szaggatást, akadást és tearinget észrevenném az tuti. A laggolásra, akadozásra nagyon érzékeny vagyok a mobilokon a mikrolaggokat is azonnal észreveszem és nagyon idegesít. Az nvidia experience mérese szerint a cpu és gpu hasznalatom nagyon sokszor 90% feletti játek közben, talán lehet ez nem túl jó de a gyakorlatban ebből én semmit sem erzékelek játék közben.Nekem ugyan csak fhd monitorom van de a játék beállításoknál mindig 75 hz-re rakom(ahol lehet) és egyedül a cyberpunk ahol még nem mertem maximum grafikára rakni a játékot ott mediumon van minden de a többinel highen van és még így is megy gördülékenyen.A kedvedért csinálhatok videót is játék közben az nvidia experienccel hogy lásd tökéletesen fut minden játék amikel játszom és újabbak(Control, Resident Evil 3, Horizon Zero Dawn, cyberpunk,).Meg is mérném az fps számot valós időben de az msi afterburnert le sem engedi tölteni az oldaluk a gepemre valami miatt, a rivatuner statistics server pedig nem indul el valami miatt.Letöltöm, telepítem aztán semmi, hiába akarom elindítani.Ha tudnál egy olyan progit ami méri rendesen akkor még azt is meg tudom nezni hány fps-el mennek a játékok. Lehet te látod a különbséget 30 és 60 fps között de akadást, szaggatást vagy tearinget biztos nem fogsz te sem.

Új hozzászólás Aktív témák