Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrTropex

    csendes tag

    Sziasztok!

    Átrendeztük a szobát. Ebből a távolságból a 108 centis tv kicsinek bizonyult. Illetve még nem is okos tv, szóval jó lenne valami modernebb.
    Ezzel kapcsolatban kérném a segitsegeteket.
    55" vagy ha vakami előnye van akkor max 65"-ban gondolkozunk. Őszintén a kisebb is elég már.
    Az LG oled c1 tipust sokan ajánlották. Oszintén szólva én ennyit nem szeretnék tv-re költeni. Szóval így az Oled vonalat elengedtem, és azt az árkategóriát is.
    Amire használjuk jelenleg. Csak a playstation 4 fut róla.
    Azon 60%-ban Netflix
    A többi megoszlo: játék, youtube, illetve böngészőböl online tv csatornák.
    A jelenlegi tv csak full HD. Idővel érik a csere egy Ps5-re. Ami még idén nem fog megtortenni. (így gondolom a 4K minimum)
    A tv nem lesz falra szerelve, szóval valami talpa mindenképpen legyen.
    Más fontos dolog nem jutott eszembe.
    Mit tudnátok ajánlani ebben a méretben, és ilyen feltételekkel, egy olyannak aki nem akar egy vagyont tvre költeni.? :F

    Szerk: Általában sötétben használjuk a tv-t.
    Illetve az LG mint típus közel áll a szívemhez, de ha más markában jobb az ár érték arány, nem ragaszkodom hozzá.

    Előre is köszönöm! :R

    [ Szerkesztve ]

  • DrTropex

    csendes tag

    Sziasztok!

    TV vásárlás előtt vagyok. Jelenleg elvesztem a választékban.
    Tudnátok egy kicsit segíteni?
    Összeg határ: 300, nagyon max 350e Ft a rá szánt összeg.
    Nincs opció 164 centis tv jöhet csak szóba.
    Próbáltam légegeres LG-t nagyon bejon, szóval ez feltétel. Azt hallottam van más markában is. Ezt nem tudom, mert nem írják sehol.
    A talpa lényegtelen. Úgy pakolok majd, hogy jó legyen.
    Illetve jack csatlakozó sokszor jó lenne, eddig ahogy néztem az olcsóbb tévéken volt inkább. Eddig is megoldottam nélküle, szóval nem gáz, csak van opció akkor előny. 98%-ban film. Nagyon ritkán ps4 játék, szóval ez egyáltalán nem befolyásoló tényező.(évente 1-2 alkalom)
    Oledre ne probaljon rá beszélni senki. Nem fér bele a keretbe sehogy sem. Nem lesz azért kisebb sem. Ekkora méretet kell kihozni ennyiből.
    Csak nem tudom, hogy a piacon jelenlévők között melyik típusra érdemes rárepülni.

    Előre is köszönöm! :R
    Szép hétvégét mindenkinek!

Új hozzászólás Aktív témák