Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz AlyrArkhon #80121 üzenetére

    #80121AlyrArkhon
    Köszönöm a válaszodat, ezek lényegében média lejátszók, igaz? Azt semmiképp nem akarok. Egy szintén elavult Mede8er-em van. A rendszerből számomra csak a Youtube hiányzik. Nem akarok 4K-t sem, tökre elvagyok a FHD tartalmakkal. Csak bosszantó, hogy ha valamit meg szeretnék Youtubon nézni, akkor azt nem tudom a TV-n.

    #80122Vhiktor
    És ahogy nézem ezek közül is mindegyik tudja bármelyik streaming szolgáltatót is kivetíteni, igaz? Mert természetesen aztán otthonról jött az ukász, hogy akkor már ezek is működjenek! :D
    Tehát akkor:
    -Chromecast
    -Fire tv stick
    -Xiaomi Mi TV Stick

    Ezek közül a Chromecast az amihez a legolcsóbban hozzájutok. Boldog leszek vele? :B

    Köszönöm. :R

    Szerk.: egy plusz kérdés. Ezekben hogy működik az adott alkalmazások, streaming szolgáltatók elérhetősége? Mert mint említettem a TV-m FW-je mivel nem kapott fejlesztést, már nem tud lejátszani alkalmazásból semmit. A Mede8er szintén így járt. Azon is volt Youtube, de mivel megszűnt a support, már régóta az sem tud Youtube-ról játszani. A félelmem csak annyi, hogy ha majd lesz már Chromecast 6, akkor az én Chromecast 3-asom egy idő után már nem fog tudni streamelni? :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák