Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cuclii

    csendes tag

    válasz AcCEsS #31632 üzenetére

    Ismerős a szitu, én is hasonlóan jártam csak egy Panával. (fx780, a 2018-as LCD felhozataluk legjobbnak mondott készüléke LOL :D :W )

    Amúgy szerintem az enyém még rosszabb:
    [link]
    [link]
    [link]

    A szervíz megér egy próbát, veszíteni nem veszíthetsz.
    Az enyémet tegnap vitték el, kiváncsi vagyok mit fognak mondani.
    Igazából annyira csalódott vagyok, hogy ha nem ismerik el a hibát akkor megpróbálok minden lehetőséget kimeríteni.
    Nekem a tanulság, hogy soha többet IPS és edge led, illetve csak online fogok rendelni, hogy legyen 14 napom az elállásra. Hozzáteszem a bolti kínálat személyes megtekintésével se lehet minden hibát kiszűrni, mert az ilyen jellegű hibák erős fényviszonyok mellett nem láthatóak.

  • Gaben92

    őstag

    válasz AcCEsS #31632 üzenetére

    Kíváncsi lennék melyik beszállítótól van a panel.

    Sajnos sokan esnek sajnos abba a hibába, hogy bemennek a boltba, megnézik a kiállított 55”-est, aztán “háddenekemnemkellekkora” alapon hazaviszik a 49”-est. Otthon meg pilláznak, hogy tök más a kép mert simán lehet, hogy az 55” VA, a 49” pedig IPS. De még a specifikációk alapján egyforma TV-k paneljei is érkezhetnek máshonnan. Valamelyik 1-2 évvel korábbi Samsungnál történt, hogy papíron ugyanolyan panel volt mindhárom méretben (49”, 55”, 65”), aztán mint kiderült az egyik AUO, a másik Samsung, a harmadik meg Sharp gyártmány volt. :U

    Nincs mit veszteni alapon rápróbálnék a garira/cserére/pénzvisszára, hátha bejön.

    ragingspears: A 3D támogatás még a triplájáért se nagyon jellemző. (Mármint ha nem akarsz mindent a 3D-nek alárendelni.) Boxra a másik topikban kérdezt rá, de azt tudnod kell - csak mert külön megemlítetted-, hogy a kiszemelt TV-ben csak 8 bites panel van némi szoftveres tuninggal.

    [ Szerkesztve ]

    If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

Új hozzászólás Aktív témák