Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz Bodor #5041 üzenetére

    Attól, hogy Intel vezérlő van egy deszkán, attól még magával a deszkával lehetnek gondok és ez esetben ez egy háklisabb deszka. Lehet, hogy írtam email-ben Neked, ha nem akkor most leírom, de én a melómból adódóan vezetek adatbázist, többek közt olyan hardverekről(így alaplapokról is), amikkel valamilyen problémába ütköztem. Ezek olyan problémák, amelyeknek nem szabadna léteznie, de mégis van és ennél a deszkánál az szerepelt az adatbázisban, hogy több HDD-t sem kezelt rendesen.
    Na most ez miatt inkább olyan SSD-t javasoltam, aminél viszonylag ritkán fordul elő (úgy általában) inkompatibilitás, plusz -ha nem teljesen ugyanilyen MSI-be, de ugyanilyen vezérlősbe- már tettem 470-est és azzal nem volt gond.
    Teljesen elképzelhető, hogy a Vertex 3 és Vertex 4 is gond nélkül menne benne, de fent leírtak miatt inkább a Samsung 830-ast javasoltam. (Persze az is benne van a pakliban, hogy épp ezzel lesz gond, 830-ast sem tettem még ilyen deszkába)

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák