Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tonyk

    veterán

    válasz Ice&Lime #24775 üzenetére

    Mivel egész nap gépek előtt ülök (rendszergazda vagyok), így nagyon már otthon nincs kedvem ezzel szórakázni. Ettől függetlenül ha otthon leülök, akkor nyilván van céges távmanagment, internet, családi videók (évi 3-4 alkalommal, fullhd kamera felvételek) képek szerkesztése, de ezek mind mind olyan hogy nem számottevő mennyiségben, leginkább linux alatt, de kell nagyon néha win is. Ide jönne a 250GB-os.
    SSD-t eddig én nem használtam még vállalati környezetben (egyrészt mert nem bíztam bennük, másrészt az áruk miatt mivel költségvetési intézményben manapság levegőre nincs lóvé). Ezért is vagyok ebben a témában teljesen tájékozatlan, hogy melyiket érdemes választani és nyilván olyanra hagyatkozom aki ebben a szegmensben több tapasztalattal bír.
    Asszony (tanár) laptopjába menne a 120-as, szintén win és linux. Ezért elsősorban csak oprendszernek. A vackait amúgy is az 1 TB-os HDD tárolja (nasra egyszerűen képtelen vagyok rávenni.) Itt nyilván internet és doksik szerkesztése, nyelvi anyagok, gyerekek fotói. Itt az SSD menne a SATA HDD helyre, a SATA HDD meg egy IDE-SATA átalakítós CD/DVD Bay-be.

    Tehát ha van jobb ötleted ezekre a területekre, azt szívesen fogadom. Előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

Új hozzászólás Aktív témák