Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tylerddd

    veterán

    válasz MaCS_70 #96091 üzenetére

    Köszi!
    Nekem a router annyira kell, hogy csinálok egy 2,4-es és egy 5-ös hálózatot, nevet adok neki, jelszavazom, esetleg MAC-szűrést csinálok és ennyi. Nem igazán babrálok, állítgatok semmit, ha alapjáraton kiszolgál. A 66U-ba azért fektettem be, mert nagyon stabilnak írtátok itt és mindenhol, ez tökéletesen lefedte a két frekvencián a 100nm-es tégla kertes házat. (A korábbi tizenezres TP-Linkeket rendszeresen újra kellett indítani, vergődtek sokszor, meguntam.) Ja, és hosszabb ideig kihúzott a csávából, amíg nem volt rendes vezetékes netem, mert a 4G sticket tudta osztani.
    Amikor bejött az optikai net, kaptam egy Sagemcom ONT-ot, ami ugye router is, AX-es is, teljesen korrekt módon működött. Így az Asus-t elcsomagoltam. Most meghalt a Sagemcom és kaptam egy másik készüléket ugyanettől a gyártótól, de ez már csak AC-s és sajnos közel sem biztosít olyan jó lefedettséget, mint az Asus vagy az előző Sagemcom. Ezért kellene most router, amiben agyalok:
    - 1db AX58U, amit írtál
    - 2db RT-AX1800U, ami AiMesh-ben menne
    - egy 2db-os ZenWifi AX Mini XD4 pakk (ez mondjuk már árban húzós, de még akár bevállalnám)

    Esetleg ezek tudatában javaslat, ötlet, segítség, hogy mit lenne érdemes? Köszönöm!

    Csak egészség legyen, meg térerő!

Új hozzászólás Aktív témák