Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95590400

    törölt tag

    válasz Beri #6623 üzenetére

    nézd, rádugtam egy nyomtatót, ment.
    rádugtam egy notivinyót, ment.
    töltöttem le vele torrentről, ftp-ről. lejött vele próbaképp egyszer egy adagban 15 giga körül, hibamentesen (vissza nem ment semmi, de ezért van a seedbox).
    üzemeltettem nas-ként pár napot (a backup profilok a klineseken futottak), mellette ment naponta 1-2 torrent, meg ftp letöltés. közben nyomtattam, wifin lógott 3 noti és/vagy gigabit kanócon 2 desktop.
    + este hd cuccokat néztem az asztalin az usb vinyóról.
    a gigabiten 2 gép között majdnem a vinyó a szűk keresztmetszet.
    persze, voltak kisebb bajok, pl. nem mindig szerette elsőre a vinyót a samba. a download master vistás noti alól nem megy. win7, xp alól igen. meg amúgyis egy határ szar. ha az adls kapcsolatot pause-ra rakom, vagy reconnectelem akkor nem csatlakozik újra, hanem dob valami hibát. csak egy hosszabb áramtalanítás oldja meg. rebootnál nincs gondja...
    a qos hagy némi kívánnivalót maga után. 5 megabitből csak kettőt ad oda a webnek.
    nincs vpn.

    ha nem lenne szükségem egy komolyabb home/file serverre (úgy tűnik a cel220-at is kinövöm, jelenleg matx lap + alulfeszelt, downclockolt e3200-ban gondolkodom), akkor lassacskán egy ddwrt-vel gyakorlatilag nas-ként + printservernek + letöltésre egyszerre lehetne használni. tudsz mutatni még egy ilyet n-es ewifivel, gigabittel?
    azt hozzátenném, h ha valaki szeretne érte adni egy n13u-t meg cash-t, nem állnék ellen. kicsit sem használom ki, és nem is fogom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák