Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HUfantom

    őstag

    válasz HeavyToys #29008 üzenetére

    Még mielőtt baj lenne gyorsan válaszolok :)

    Gubek-Einste köszönöm a érveket nekem pont a kolléga által említett megoldás kéne. Sajnos a repülőn szűkös a csomag így nem tudok összedrótozni két fullos routert. Az gáz lenne ha nem lenne zoknim vagy alsógatyám a kiküldetések során :))

    A mennyi lenne rá kérdésre, inkább arra vagyok kiváncsi egyáltalán van-e ilyen egy eszközben.

    HeavyToys Na valami pont erre gondoltam. A hardver WIFI erőssége nem annyira fontos, mert sajnos a hoteles netek nagyon szarok, most is bakker 2 eszköz együtt 50 kbit/s em van. Otthoniak nem tudnak rendesen skypeon felhívni. Kétrányú videó kapcsolat csak álom. Pont az említett 1043as routerem van otthon, még WRT54G2-t cseréltem le rá, mert nem bírta a 120as UPC netemet ha rá volt kötve minden.
    Eddigi legjobb net is max 900K/sec volt, azt azért el kéne érni, de laptop---kiseszköz---hotel router kb 10 méteren belül van légvonalban. Hosszú kiküldetéseknél van olyan, hogy apartmant bérel a cég számomra, de az max 3 szoba. Konyha fürdő hálószoba szóval nagyon kis kompakt helyek ezek nem hinném, hogy akár egy okos mobillal ne lehetbe beszórni az egészet. Mondjuk a fürdőben a kádban tablettel a előttem nem hiszem, hogy épp a torrent sebessége lesz a fő probléma, max a levelet meg egy skype hanghívás menjen át :)

    Azért hiszen hogy az az 1043as hardver elbír ennyi eszköz titkosítva mikörben felfelé tud 10 megabitet. Vagy tévednék ?
    Esetleg tudsz egyel nagyobbat is mutatni ami ezekkel a funckiókkal van esetleg +++ cuccot is tud ?
    Csak hogy legyen válaszási lehetőség :R

    nekem ez és
    ezen funkciók kellenének. Jól látom van WIFI internet esetén 2Lan+Wifi illetve LAN internet esetén 1Lan+Wifi keresztül tudja szórni a jóságot... ??

    Még annyi aggályom lenne, hogy idekint minden wifi nyílt, viszont minden www oldal átirányítanak egy login képernyőre ahol, user/pw -t kérnek. Megadás után mehet a mandula jönnek az oldalak. Vajon ha egy ilyen eszközön keresztül csatlakozok fel akkor vajon mi történik ? Vagy esetleg felengedi a laptopom, de ha kilépek kivágja a egész hóbelevancot ? Esetleg simán bent marad a kis eszköz tarvta a frontot ?

    Előre is köszönöm a tanácsokat.

    “Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

Új hozzászólás Aktív témák