Új hozzászólás Aktív témák

  • s7evcsenko

    addikt

    Üdv.
    Szeretném lecserélni a jelenlegi LCD-m (55ES7080), és felmerült bennem, hogy hátha jobban járok egy projektorral.
    Olyanban gondolkodok, amivel teljesen ki tudom váltani a tv-t, vagyis ne kelljen mindkettő a szobába.
    - Amire használnám:
    TV adások (digikábel), filmnézés (med600) házimozi rendszerbe kötve (nas, erősítő).
    Itt megjegyezném, hogy jó lenne, ha tudná a 4K-t és az aktív 3D-t, de ez természetesen ár függő, ha irreálisan többe kerül, akkor nem ragaszkodom hozzá.
    - Amire vetíteném az még képlékeny.
    Gondolkodom azon, hogy úgy festem le a falat, hogy ne kelljen vászon, ha ez nem megoldható, akkor vászon.
    - Mindenképp nagyobb képet szeretnék, mint 55", sőt 65"-nak örülnék a legjobban.
    A nézési távolság képlékeny, a táblzatban foglalt értékeket minden méretnél tartani tudnám.
    Kb 5m hosszú, 3mm széles a szoba, így tudok mozogni, sötétíteni is tudom bármennyire.
    - Elsősorban a plafonra tenném a projektort, mert talán ott lenne a legkevésbé útban.
    - Árban kb. 300k-t gondoltam, de ha ennyiből semmiképp nem jön ki, akkor várok pár hónapot, és mehetek feljebb az árral, de ahhoz nagyon le kell nyűgözzön, hogy ennél többet fizessek érte. :)

    Tudnátok ajánlani ilyen paraméterekkel projektort?

    "Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

Új hozzászólás Aktív témák