Új hozzászólás Aktív témák

  • _Smooth

    senior tag

    Na tegnap végre el tudtam hozni az új hangfalakat, és Szepinek hála, a vászonanyagot is. Kimondottan drámaira sikerült az installálás. Először kicsomagoláskor ejtettem el a subot - nem túl magasról, de eléggé ahhoz, h a laminált padló és a láda sarka is fénysérülést szenvedjen. Majd a vászon feszítésekor sikerült valahogy egy kedves kis lyukat szakítanom rá. :(

    Ezektől eltekintve, a hang- és képélmény is 10 fokot ugrott a lépcsőn.
    És miután volt "szerencsém" balul sikerült DIY vászonpróbálkozások eredményeit összehasonlítani, mindenkinek csak erősen javasolni tudom a dedikált vetítővásznakat. Ha kicsit ügyesebb és nálam kevesbé peches, akkor minimum egy keretre feszített anyag. Ha sok időt és felesleges stresszt, esetleg pénzt spórolna, akkor egy kész fix vászon. (nekem jelenleg kb 65-70-be fáj a mostani verzió - ezt a méretet kb ennyiért kaptam volna Szepitől nettóban).

    Nem mondhatnám, h nem érte meg szenvedni, mert a végeredményt megkönnyeztem. Még az avatart is képes lettem volna így órákon át újra és újra megnézni :D
    De ha előre tudtam volna, h így alakul, inkább veszek egy kész vásznat :)

    Most már csak az apró finomítások, hang és kép kalibrálása, pontosítása, meg a vászon szélén maszkolás maradt.
    Köszönöm mindenkinek a tippeket, segítségeket. :R

    [ Szerkesztve ]

    # I got bored one day and put everything on a bagel...

Új hozzászólás Aktív témák