Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tpotyka

    tag

    válasz Dluinet #52550 üzenetére

    efemm: persze, majdnem helytálló a célzás :B és már-már esélyt adnék mégis a Robocopy-nak. Zavar is az eltelő idő, történetesen fejben már az egyenleg villog, hogy hány munkaóravesztegetés folyik itt forintosítva vs pl. most azonnal, de megfontoltan beruházni egy NAS beszerzésbe, ami előbb-utóbb úgyis kell. A szakaszos másolás, mint említettem nem lenne alkalmazható, a mapparendszer struktúrája miatt. A gép SSD-je köztes állomásként nem elég tágas a művelethez, a külső SSD-m - belegondolva a vetületekbe - csak arrébb tolná a problémát. Mivel a napokban mozgásban voltam, maradt a tájékozódás. Az egy dolog, hogy 100+ km-es utak ide-oda és a sokórás munkavégzéses állomások között laptoppal mennyiben tud előkészülni az ember, de garantáltan nem ideális az épp érzékeny HDD-k eközbeni cimbászására. Nem kifejezett cél a további adrenalin-szint növelés. :D

    Dluinet: szerintem téged is érdekelne, miként fut le, pl. hogy ilyen előzmény után legalább ismert legyen a hibafolyamat, ha jelentkezik. :) Az idő pedig onnantól számít, hogy a másolást (majdan) végző gép időnként intenzív mozgásban van, velem együtt, ld. fentebb. Aktuálisan azért tud előkerülni a cselekvés, mert talán a köv. 48 órában nyugton marad a gép (velem együtt) és hozzá a HDD-k is, ha muszáj. S előbb még a foghíjas felmásolások 1,8TB anyagát kell megfelelően letisztítani.

Új hozzászólás Aktív témák