Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz zone #28086 üzenetére

    Köszi srácok, végül a WinCatalogból felraktam egy próbaverziót, eddig bejövős, tud mindent ami kell.
    A lényeg nekem az volt, hogy a teljes meghajtókról készítsem utólag böngészhető listákat, anélkül hogy egy nagy szövegfájlt hozna létre.
    Magyarul úgy tudjam használni mintha éppen meg lenne nyitva Intézőben az eszköz

    A WinCatalogban ami tetszik még hogy csinál a képekről miniatűrt, exif adatokat is kezel és minden fájlhoz lehet megjegyzést is írni. Ez nekem nagyon hasznos, mert így tényleg a megnyitása nélkül meg tudom mondani hogy pontosan miről van szó.
    Főleg pdf-nél jön jól, ahol az elnevezésbe nem mindig tudom beletenni az összes jellemző információt.

    Másrészt be lehet állítani rendszeres backup-ot az adatbázisról, pl. a felhőbe is és így máshonnan is elérhető bármikot
    Eddig tetszik, remélem megtartja eme szokását! :))

    #28086) zone : nem, sajnos az édeskevés, de köszi :)
    (#28087) AtHoS : ez is , egyébként a TC-hez még hasonló a CatalogMaker
    (#28088) Sonja : megnézem
    (#28089) rokafiu77 : shareware ez is, de köszönöm

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák