Új hozzászólás Aktív témák

  • Gergo_pet

    aktív tag

    Sziasztok, ismét viszatértem a totyikba, mert a multkor nem tudtam döntésre jutni. Több kérdésem is lenne.
    A kérdésekhez kapcsolódik ez a kis oldal, [link] melyen RECSKA nagyon ügyes kis gyűjteménye található, igaz csak everest eredmények, de viszonyitási alapnak jó. Az én procim is szerepel benne, a 2,66-os P4 3,2-re húzva, ahhoz képest, hogy S478-as rendszer elég jó eredményeket ér el.
    Na a kérdések.
    Néztem pár árat és kérdésem, hogy szerintetek melyik érné meg jobban?
    Athlon 64 X2 3800+ 67 000 Ft vagy
    P4 940 56 000 Ft vagy
    P4 950 69 000 Ft (szerintem mondjuk 200 MHz nem ér 14ezret)
    Nem ismerem igazán egyik proci tuningpotenciálját sem, a tesztben pl a P4 940 4GHz-en fut, azonban mivel sose volt meg AMD-m nem tudom ennek az értéknek milyen túlhúzás felel meg az Athlon részéről?
    Egyéb kérdés Miért drágább 32 000 Ft-tal a P4 840-es procija mint a P4 940-es procija :F
    És még egy csak mert 3 a magyar igazság.
    Melyik érné meg jobban?
    Athlon 64 4000+ 1024 cach-el 85 000 FT, vagy Athlon 64 X2 4200+ 81 000 FT, illetve ezen két proci hogyan viszonyulna a P4 840-eshez?

    Na aki legalább a felét érti annak amit itt leirtam kérem szánjon rá egy pár percet és homályositson el mégjobban, mert fogalmam sincs mennyi már az agyesbém ugy elvesztem a számok között. Ha kérhetem ne csak annyit dobjatok:
    Jobb, nem jobb, de, azt inkabb ne, talán, hát hogyne, meg a nagybudos ló...szt, az biztos, persze, igen, nem, na huzzál innen kisköcsög a hulyeségeddel. :DDD
    Előre is köszönöm mindenkinek, éljenek a procigyártók, hogy ilyen átláthatatlan helyzetet teremtenek.



    [Szerkesztve]

    A minőség és a mennyiség nem számít, csak sok legyen és jó!

Új hozzászólás Aktív témák