Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    Üdv!
    Délután megadta magát a jó öreg bartonom, igy kénytelen vagyok gépet fejleszteni.
    Segitsetek kérlek, nincs időm végigolvasni több tizezer hozzászólást, valamint holnap meg kellene vennem a dolgokat.
    Amire használnám a gépet: hd filmek lejátszása (x264 pl, 3200+bartonon nagyon lassu volt), játékra abszolút nem kell arra ott az xbox :)
    Tehár core 2 duo 1.8 vagy amd x2 3800+ esetleg 4200+.
    Az intel combo egy jó alaplappal legalább 10-15ezerrel drágább, mint az amd. És ha jól vettem ki a tesztekből akkor egz 5-10%-kal ha gyorsabb az intel.
    A másik kérdés, hogy a DDR 400as 2x512 ramomat tudom-e használni amd x2-höz, vagy mindenképpen DDR2 kell? Core 2 duo-hoz mintha nem lenne ddr1-es alaplap, meg am2-höz sem láttam, de minth s939hez lenne?
    Vagy ha már alaplapot cserélek nem érdemes ddr1-eset venni? Mennyivel gyorsabb a ddr2?
    Ami döntő lehet, hogy melyik proci eszik kevesebbet, mert mindenképpen valami silent hűtőt és vga-t szeretnék belerakni, hogy ne zúgjon a gép házimozi közben.
    Tehát megköszönnék pár ajánlatot procira (34netto alatt), vga-ra (20 környéke), alaplapra, valamint a ram kérdésre.

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák