Új hozzászólás Aktív témák

  • GrooveHero

    addikt

    Na, kérem megérkezett a drágaszág ;] :P
    Bevezetőül talán annyit írnék, hogy az Itmedia.sk oldalon vettem és 12409 Ft-ot fizettem érte, a szállítás pikk-pakk ponton keresztül történt, így ekkora összegnél már ingyenes volt.
    Semmi extra, a doboz szépen néz ki, nekem tetszett. A pendrive-on kívül semmi nem volt benne, pedig bíztam benne, hogy legalább egy darab fecnit beleírnak, hogy köszi, hogy ennyit költöttél ba**meg:DD Belül egy olyan átlátszó tokba volt csomagolva, amit utálok, szétszedni sem lehetett, ezért jött az olló:DD
    Mikor kihámoztam és kezembe vettem elfogott egy nagyon jó érzés, jó volt kézben tartani. Tenyérbe simul, nem túl nagy, a nyitó-záró mechanizmus szuper, jó erős, nem lötyög. Korábban vki kérdzte, de nem tudtam választ adni arra a kérdésre, hogy van e pendrive-ban led. Jelentem van benne, ráadásul kék szinű :K
    Nagyjából ennyit egyelőre, beszéljenek inkább a képek. Ha többet szeretnétek szóljatok, csinálok még.
    Sajnos USB3 hiánya miatt egyelőre csak USB2 teszteket tudtam készíteni. A gép, amihez a pendrive-ot vettem még csak képzeletben van meg:D

    Teszteredmények (USB2):

    CrsytalDiskMark:

    ATTO Disk Benchmark:

    HD Tune Pro 5:

    megjegyzés: a HD Tune Pro 5 progival Write Error! Test Aborted-ed ír ki, így az most elmarad.

    a végén pedig jöjjenek a fényképek, előre is bocsi a nem túl jó minőségért:

    [link]

    [ Szerkesztve ]

    Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Új hozzászólás Aktív témák