Új hozzászólás Aktív témák

  • maestro87

    őstag

    válasz macska #1438 üzenetére

    Attól függ honnan nézzük. Ha jól tudom a 8GB-os meg csak 10-12MB/s-os írási sebességgel rendelkezik. Tehát lényegében megduplázódik a sebesség is a kapacitás duplázással.
    Nekem meg már az a 20MB/s is elég magas, ugyanis 16GB-ot egybe ritkán tennék rá aminek az írásához kb. 15 perc kellene ami szerintem nem sok idő. 32GB meg szerintem nem éri meg a 12 ezret (vagy mennyit írtál), mert akkor már inkább rá dobok még pár ezret és veszek egy 320GB-osat (persze nem most). Még ha az csak USB 2.0-ás is, a nagyobb tárhely miatt szerintem jobban megérné.

    Az viszont már nagy baj, hogy nem ismerik fel a média lejátszók, ugyanis én is használnám az LG TV-émhez amíg nem mennek lejjebb a vinyó árak.
    De azért megpróbálhatnád, hogy mi a helyzet a FAT32-vel, mert szerintem a fájl rendszerrel is lehet a baj úgy mint, ahogy a dvd lejátszók sem szeretik a 2GB-nál nagyobb avi-kat.
    Ha azzal működik akkor nincs mese, több felé kell vágni a filmet a megnézés erejéig.
    Én pl. már találkoztam olyan sz.géppel is ami az NTFS-re formázott USB 2.0-ás pendrive-omat nem kezelte.

Új hozzászólás Aktív témák