Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Carasc0

    őstag

    válasz epzon #7957 üzenetére

    Szia!

    Köszönöm a választ, sokat segítettél. Menjünk sorba!

    1. Beüzemelés!

    Nek bazira nem volt egyértelmű ez a csapállás dolog. Most már mind1 végülis, de csak most már tintaöblítéssel tudok utántölteni. Igaz szerintem másképp nem is lehet, mert ez egy folyamat. Ha a gépben kifogy, akkor utántölteni kell öblítéssel. Gondolom ez megy a végletekig. Nos én olyan funkciót kerestem amit a legején csinál a gép 15-20-ig. Szívattyúzás újból vagy valami ilyesmi. De ha nincs hát nincs. OK. Ez pipa.

    2.Köszi a színkorrekciós ablakot, alighanem akkor ez megoldva. A fúvókás tesztnél amúgy amikor pár csikot nyomtat akkor a sárgát bazira nem látom.... Ultra halvány... Nem tudom ez e a normális de ha adagolhatok neki akkor jó.

    3. Hang! Mega hangos ez a masina. Este tuti nem tudok vele nyomtatni mert ha ez megszólal egész város hallani fogja. Van valami csendes mód de lófüttyöt nem ér. Canon ehhez képes hangtompító pisztály hangot sem adott ki. :/

    4. A csíkok problémát elfogadom OK ez Pipa.

    5. Fénymásolás és paca! Egyszerűen ez kiveri a biztosítékot. Kezdem a fénymásolással. Illusztrálom a fénymásolást itt:

    "Ez a mondat nyomtatva lett" (ez az a lap amit fénymásolni akarok)

    "Ez a mondat nyomtatva lett" (ez pedig a fénymásolat)

    Nem ennyire durván, de látszik hogy megvastagítja a betűket. Sőt ha a fénymásolni kívánt lap másik oldalán van valami, azt is érzékeli és pici-mici festéket oda is szór, mintha árnyéknak látná.... Borzalmas. Lehet sz*r a papír?

    Miért pacál? 2 lapnál is tapasztaltam fekete színű pacát. Mint egy kis fröccs lenne. Ez ellen mit tegyek?

    Előre is köszönöm! :R

    Gergő: Több ember véleménye is érdekel! :K

    [ Szerkesztve ]

    Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

Új hozzászólás Aktív témák