Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kecskesadam

    csendes tag

    válasz PociAti #15992 üzenetére

    Hálásan köszönöm a konkrét tippeket!

    A linkelt xerox tetszik, és alapvetően meg is venném (vagy várok egy bő fél évet, ahogy mondtad, mert ez a drágulás túlzásnak látszik). Viszont a leírásában nem tudom megtalálni az airprint képességet, csak hogy wifis. A xerox amerikai honlapján nincs fent, a magyar honlap meg vacak. Viszont láttam csak nyomtatót is, meg más sorozatú kombó termékeket az amerikai honlapon, airprint képességre szűrve: [link]

    A xerox B205, illetve a B210 is ugyanilyen jó minőség vajon (szerkezetileg)? Kicsivel olcsóbbak, 45-50e Ft körüliek. Megéri-e a különbséget a 3025? Ez a kérdés (az összehasonlításban a b205-nek 1200x1200 a felbontása és wifi direct-et tud (ez vajon nekem jó valamire?), a 3025-nek 600x600 és nem tud wifi direct-et, viszont tud faxolni, ami nekem nem szükséges, a b210 pedig a 205-ös értékeit hozza, és automata kétoldalast tud elvileg).

    A fénymásoló baromi nagy, pedig nagyon jó vétel lehet, de nem tudom hol tárolni sajnos (ebből a szempontból volt ideális a brother 6490cw, az elfért egy polcon, és idővel lett hozzá egy viszonylag használható app is, amivel tudtam vele almáról nyomtatni). A hardveraprón körül fogok nézni, köszönöm a tippet! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák