Új hozzászólás Aktív témák

  • gulyasa

    őstag

    Végül egy Epson Stylus SX230-ast vettem (a többi kinézett Epson-ból mindenhol csak utolsó bemutató darabok maradtak). Tudom, kifutott típus (a többi is gyakorlatilag az), de utánaolvastam ennek is és szerintem bőven elég arra a használatra, amire nekem kell.

    Némi információ a saját rövid tapasztalatom alapján:

    Maga a telepítés probléma nélkül nem tartott tovább egy-két percnél (Win7 64bit) - valószínűleg ennél még rövidebb lenne a telepítés, ha nem CD-ről telepítem...
    A nyelv választás és a patronok behelyezése után a nyomtató saját inicializációja 4 percig tartott (a kis display-en ezt írta ki).
    Ezután a nyomtatón még lefutott egy pár másodpercig tartó firmware update is.

    Egy kicsit elszöszmötölgettem azzal, hogy csináltam egy fúvóka ellenőrzést és végigcsináltam biztonságképpen egy nyomtatófej igazítást/ellenőrzést.

    Aztán használatba is vettem, kb. 10 oldalnyi szöveget nyomtattam ki azóta - némelyiken kisebb képek is voltak, "Gyors" beállítással. A demó patronokat még mindig telinek jelzi.

    Bekapcsolás után kb. 10 másodperccel már munkára kész a nyomtató - akár fénymásolni vagy nyomtatni szeretnék.
    Egy-egy nyomtatás elindítása után (az OK gombra nyomás után) kb. 8-9 másodperccel már el is kezd nyomtatni - ez az előző kinyiffant nyomtatófejű Canon IP4200-asomhoz képest "fényévekkel" gyorsabb... :C

    [ Szerkesztve ]

    Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

Új hozzászólás Aktív témák