Új hozzászólás Aktív témák

  • ballington

    addikt

    sziasztok.
    van 2 db nyomtatóm: hp dj3420 és egy epson C82.
    A c82-be lassan kifogynak a tinták, bementem Veszprémbe egy Epson kereskedőhöz, azt mondták, ehhez se utángyártott, se eredeti patron nincs.
    Neten Én találtam helyet, ahol elvileg van, de a nagy fekete patron 14e-be kerül. :Y
    A boltba azt ajánlották, vegyek inkább egy SX215-öt, ahhoz sokáig lehet patront venni még.
    Namost Én ritkán használom a nyomtatót, fotókat szoktam rajta nyomtatni, ill. párom néha sok oldalt egyszerre.
    3 lehetőség adott:
    1. vegyek egy SX215-t (esetleg pixma MP270) - ha ezt, akkor melyiket -, vagy
    2. próbáljak a c82-be patront rendelni, vagy
    3. vegyek patront a hp-ba, azt ohzzá kell tenni, hogy elég poros már a belseje, sztem 3 éve biztos nem látott már papírt, valszeg ki kellene tisztíttatni a fejet is valahol.
    4. jobb képekért de cserébe nem kell multifunkció, akkor milyet?
    Ti mit ajánlanátok?

    Hozzá kell tenni, hogy a hp sose tetszett annyira, elég műanyagos, a színes része sem volt egy álom (bár tudom, ha ezt akarom, mélyen a zsebbe kellene nyúlnom, de azért vannak fokozatok). A c82 (amit külföldről kaptam ingyen) amúgy tetszik, mert masszív és driver nélkül is felismeri a tintaszinteket az OS. Szal az Epson nyomtatók nekem szimpik, de ha a beszáradás miatt esetleg canont javasolnátok, akkor vennék egy olyat.
    Illetve párom azt mondta, hogy ha ő nyomtatna, akkor venne egy utángyártott feketét, és azzal nyomtatná a dolgait (főként simma iratok, semmi képpel)

    [ Szerkesztve ]

    Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

Új hozzászólás Aktív témák