Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraaa

    csendes tag

    Sziasztok,

    Szuksegem lenne a szakertoi velemenyetekre, hogy milyen notebookot vegyek. Ime a szukseges parameterek:
    Elore is koszi a segitseget:)

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? 1-2 heten belul, mert bedoglott a gepem
    (2) Maximális keretösszeg Ft-ban? kb 150ezer, de ha nagyon jo, akar meg mehetek fole
    (3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
    iroda, filmek, net, jatszani, PhotoSAhoppal kacerkodom, es webdesignolni tanulgatok epp
    (4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni? Igazabol csak a Sims-el szoktam, meg online jatekok
    (5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? Ez trukkos kerdes, 2 az 1-ben nincs?:)
    (6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!- Bevallom oszinten ezen meg nem gondolkoztam...
    (7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? fenyes, 15,6-17,3", es ugy lattam az 1366/768 eleg elterjedt
    (8) Notebook tömege? kozepes, vagy konnyu, bar nem celom nagyon hordozgatni- legalabbis egyelore
    (9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? lehet nelkule
    (10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?Optikai meghajtoja legyen, 4gb es 500MB szerintem nekem eleg lenne
    (11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) webkamera legyen, bluetooth, wifi, vagy ezek mar alapdolgok?
    (12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
    Sims szerintem elegge az, meg a Photoshop, nem?
    (13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
    Dell-eket nezegettem, de meggyozheto vagyok:)
    http://www.usanotebook.hu/laptop-notebook/dell-inspiron-15-3000-3542-3542-166789/P36593
    (14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
    Ujat szeretnek

    Koszi!

  • Laraaa

    csendes tag

    válasz umek7 #79375 üzenetére

    Koszi umek7, megneztem. Haat, nem is tudom...Fujitsuval nincsennek tul jo tapasztalataim, es a videokarytaja sem tul eros, nem?

Új hozzászólás Aktív témák