Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz Stauffenberg #47984 üzenetére

    Várj egy olyan Latitude-re, ami fiatalabb és legalább 2 év garancia van rá. Hasonló kételyek között vívódom én is, ráadásul a 7537 az optikai meghajtó hiánya miatt szóba sem jöhet és az 500 gigás HDD is vicc. Valamint jól jönnek az olyan pluszok, mint az eSata, Display Port és hasonlók, amiket egy üzleti gép kínál. Már a full HD kijelzőt is felvettem a kívánságlistámra.

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • Pocok256

    veterán

    válasz Stauffenberg #47984 üzenetére

    Hát figy irdatlan jól össze van rakva a 7537 nagyon nagyon könnyen lehet takarítani szétszedni (bár már 1 pöcköt ripityára törtem az alsó burkoló elemen... majd egyszer rendelek egy másik aljat vagy nem tudom mi lesz :D)
    Tetejébe az erő ami ebben a gépben van valami zseniális Sc 2 Extrem beállitás mellett full hd ba szűréssel 1v1 be nincs olyan szituáció mikor érezném, hogy ide kevés lenne a gép, de még a 2v2 csatákban is igen jól elboldogul. Teszi ezt úgy, hogy rendkívül halk és a kritikus pontokon egyáltalán nem melegszik. Debreceni vonat utam ami 6 óra volt 1 töltéssel kibirta pedig végig neteztem. Na ezt eddig egy gép sem adta nekem, ha kellett erőmű ha kell 8 órát biztosan kibírni képes netezős gép. Ha pedig rossz a panel akkor kicserélem egy full hd ra potom áron majd 2-3 hónap múlva és mivel a dell support nem idióta ezért garancia is megmarad.

    Ennek a gépnek egyedül az 5537 lenne lehetséges alternatívája, de az meg épp azért nem jöhet szóba amiért a 7537 nagyon menő az pedig a külseje. Azért egy komoly tárgyaláson nem mind1 már az sem, hogy a porcshedból kiszállva a bugatti táskádból mit rántasz elő ;)

    Engem a ketyere meggyőzött pont azt és annyit ad amennyire szükségem van :)

    HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

Új hozzászólás Aktív témák