Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sbravub

    csendes tag

    válasz Leha #128205 üzenetére

    Ezt nem értem, 229 ért látok ebből olyat ami az általam linkeltekhez hasonló, nem bili műanyag, ezt értem, de az nvidia kártyák helyett ebben csak egy Intel HD620 van.

    Tesóm egy ilyen pavilion g6-ot használ otthon [link] 3 éve , és akkoriban 130 ért vette. Igaz hogy a HDD fos lassú volt benne, de ezt egy SDD vel könnyen áthidalta. A hibrid videokari sem igazán jó filmnézésen kívül semmire, de összességében hibátlanul megy tényleg 3 éve neki. CAD/CAM alapú programokat is használ rendszeresen. Az értékelések szerint a videokártya a gyenge pontja...

    Szóval köszönöm a választ , de korábbi hsz-okban nem nagyon erőltették a fujitsukat. Néztem HP ból probook 450 G4 eket is, de 250ezerért akkor megint kompromisszumot kell kötnöm , mondjuk hogy nincs benne SSD, ami kapásból egy 30 ezres tétel.

    Legtöbbször ebben az árban a K501 eket javasolták itt többen is, a Pavilion ból meg ugyan az egy kicsit olcsobban kijön.

    Persze tudom én a bili műanyag meg összeszerelés közötti különbségeket is mert melóban egy Lattitude E5440 használok ami nem egy bika erős gép , de minden napos használatra nagyon jó melóban, lehet "dobálni" kocsiba be , meetingen elő , nem zörög, strapa az egész, tudom hogy évek mulva is menni fog jól. Imádom , és nyilván ha tehetném otthonra is ilyet vennék. De mivel nincs rá annyim , inkább kötök kompromisszumot azzal hogy egy gyengébb műanyag felhasználás de erősebb hardver legyen ami kijön a pénzből. Nyilván addig a határig kötöm ezt a kompromisszumot hogy ne "olvadjon" le a műanyag az "erős procitól".

    köszönöm

Új hozzászólás Aktív témák