Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pittbaba

    aktív tag

    válasz Tikakukac #126044 üzenetére

    14 évvel ezelőtt 250e-ért ASUS? Szemetet vettem? Nem hiszem :)
    A lenovot amit emlegetek szintén itt ajánlottátok, pont azért, mert az prémium kategóriás, jobb a hardver, jobb a kijelző, és a gari is csodálatos lesz, szemben a Dell-el amit én kiválasztottam. Erre azzal szembesültem, amit leírtam. Pedig akkor is valaki itt pont így kardoskodott a Dell ellen, mert akkor nem volt itthon pont gari lehetőség a Dell-nél, csak valami külföldre továbbküldős történet. Pont ezért választottam a Lenovot, a ti ajánlásotokra, mert a garancia... most meg azt kapom, hogy én vagyok a hülye :))

    Akármennyire is próbálod a számba rágni, hogy szemetet vettem, nem fog menni, mert mindig minőségi dolgokat veszek (ide jövök és tanácsot kérek bármilyen kütyüről is van szó), és nagyon vigyázok is rájuk.
    A Samsung S4 mindenképpen prémium eszköz volt prémium garival, mégsem kaptam meg azt a szolgáltatást, amit te próbálsz sugallni.

    Esküszöm tényleg nem tudom milyen az a garancia amiről te beszélsz, hogy nekem lennie kellene. Sajnos soha nem tapasztalhattam még meg.

    Ellentmondásos a véleményed picit, egyszer azt írod, nem lehet tönkre tenni, mert van védelem, aztán leírod, hogy a hülye gémer úgyis szétcseszi a gépét. Írtam, hogy alig játszok, azért veszek gamer gépet, hogy ha egyszer megjön hozzá a kedvem, ne a videokártyán múljon.
    99,9%-ban programozás megy, webfejlesztést tolom USA-ba remote, kb ebből áll az életem, így hidd el, nem én leszek az, aki szétjátssza a gépét :) max szétprogramozom, de olyan még nem volt :) Általában ezért is méretezem túl, mert így nincs 120%-on hajtva szegény.

    A postával én picit máshogy vagyok, párom ezzel foglalkozik, vannak kíméletesebb megoldások, de amúgy a 10K-val tényleg alá lőttem, jogos, de akkor meg 30K..

    Ha hosszú távon romlik el, lehet már nem is lesz garis. Szóval megint ott vagyok ahol a part szakad. Lutri játék ugyanúgy.

    A két arcra hordanád el őket kifejezést nem értem, de ha jól értelmezem akkor azt mondod, hogy ha szemetet vettem volna, akkor azt is szidnám. De írtam, hogy soha nem veszek szemetet :) Mindig próbáltam hasonlóan felső közép vagy top kategóriás gépet venni, direkt váltogattam a márkák között ugyanabban az árfekvésben és kategóriában, és a végső több, mint 10 éves tapasztalatom az, amit leírtam, mint user, nem mint, hozzáértő.

    Több márkában többször csalódtam, viszont látható, hogy azért rábeszélhető vagyok, írtam is, hogy ez az asus ROG meggyőző, és így már a gari oldala is megoldott lehet, és nem kötöttem nyakamra a hurkot. Meg lehet engem győzni, de nem úgy, hogy a jogos tapasztalataim alapján elvagyok hülyének könyvelve. Itthon megszoktam, hogy ez a tempo, de azt is, hogy ha hagyom, hogy fejjel vezessenek a falnak, abból még nagyobb baj van, ezért jogos érvekkel kell meggyőzni, nem azzal, hogy ha éppen akkor csap be egy meteor a házamba akkor oda a gari :)

    Egyébként bármennyire is arrogáns idiótának és bosszantónak tűnök, nagyon hálás vagyok, hogy leírtad ezeket. Valszeg azért pont nálam álltál bele, mert érezted, hogy velem lehet is még mit kezdeni :))
    Szóval szerintem most már a megoldás irányába menjünk, megismertük egymás véleményét:

    Mondd meg nekem, a válaszaim alapján mit vegyek, amivel ha gond lesz rövid és/vagy hosszú távon, akkor nem kell 3 hetet várjak, azonnali fenék kinyalással megoldást nyújtanak számomra. Mert azt továbbra sem értem, hogy lesz nekem gariztatott gépem úgy, hogy nem kell várnom 1,5-3 hetet akkor sem, ha felgyullad az alaplap benne.

    PH Konfigom: Gigabyte GA-H97M-D3H, i7 4790K,GTX 960, Seasonic SS-620GM

Új hozzászólás Aktív témák