Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mr_kickass

    tag

    válasz szabonagyur #107015 üzenetére

    Szia!

    Ezek kozul konkretan egyik sem volt sem nevesite egy valaszban sem. Csupan implikalva volt, hogy az Acer kevesbe massziv (bar nyilvan egy muanyag haz is lehet jol osszerakva, nem varok fem alkatreszeket konzumer notitol, de elobbi megis kevesbe massziv az anyaghasznalat miatt), a garanciaugyintezesrol pedig szo sem esett (hacsak nem "Az Acert nem akarom bantani..." mondatbol tudnom kellett volna hogy lassu).

    Halas vagyok a segitsegert, de laikuskent jottem ebbe a topikba, felmondatokbol nem lesz egyertelmu, hogy mi a gond egy notival. Teljesen ertheto, ha van egy preferalt modell, de amennyiben egy masik felol erdeklodom, ugy gondolom, nem lenne megerolteto leirni, hogy pontosan miert is nem ajanlott - ahogy ezt te meg is tetted most, egy mondatban.

    QwErTy42: igen, nem igazan vagyok kepben a hazai piaci viszonyokkal. Tobb eve kulfoldon elek, ezert nem volt eleg pontos elkepzelesem arrol, hogy mi elerheto itthon ennyi penzert. Esetleg 175.000-ig van jobb valasztas? Annal feljebb nem latom ertelmet menni, mert tenyleg olyan hasznalatra kell, amit tobb eves gepek is siman abszolvalnak, a szin pedig lesz amilyen lesz - ha nincs ertelmes kompromisszum, akkor marad a HP 430 G2.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák