Új hozzászólás Aktív témák

  • graydragon

    csendes tag

    Sziasztok!

    Laptop vasarlas elott allok, a jelenlegi kiszemeltem egy Asus G751JY, 490k kornyeken az Edigital-bol. Igazabol mar 90%-ban eldolt a valasztas, hala a korabbi bejegyzeseknek, meg ahogy leszurtem az infokat, de "just in case" megis megkerdem a szakikat, hatha van otlet/tapasztalat/info amit erdemes megemliteni, vagy esetleg alternativa.

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    Szeptemberben terveztem
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    500.000, de ha ar ertek aranyban jobb gep van efolott, akkor vevo vagyok az otletekre
    (3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)
    Szerver virtaulizacio, Jatekok, proci igenyesebb alkalmazasok
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    Legujabbakat is lecsekkolnam vele
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    a 17"-os IPS a preferalt
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    Nem sokat, kb havonta egyszer
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    Win8/Win10, nem tudom a driverek mennyire komptaibilisek
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    1TB-os HDD minimum, de ha nem gond hogy hazilag meg raknek bele SSD-t, ha nincs benne gyarilag
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    -
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    Uj gep, szamlaval

    Elore is koszi! :R

    Clevo P771ZM-G (i7-4770, 32GB Kingston 2133Mhz, GTX 980M 8GB, 500GB Samsung EVO)

Új hozzászólás Aktív témák