Új hozzászólás Aktív témák

  • kistewe

    tag

    válasz Mirman #90731 üzenetére

    De igen van mit ajánlani de használtan, simán egyetemre szerintem egy 12-13 "gép elég főleg ha van melette egy asztali is , 15" sokszor nem fér el kevesebb akkuidő stb. én egy Elitbookot , Latitudot, vagy egy Lenovo T400- at néznék , bár ez utobbinak a szervize hogyismondjam a hozzászolások alapján nincs igazán a topon...
    Rbalint 10 pár hozzászólással fentebb adott valakinek pár linket , ott érdemes neked is nézelődni ha nem túl nagyok az igényeid ( márpedig office, böngésző, net , nem az hacsak nem dolgozol több száz tabbal meg excellel) akkor siman lehet, hogy 100-120k megvan a géped 1 esetleg 2 év garival és még marad is pénzed....
    Mérnökinfo szak sajna nekem nem sokat mond 16 éve kiszálltam az iskolapadból...de ha ott kell CADCAM nagyon alap szinten akkor még egy jobb proci VGA-ja is elég lehet ( ez szoft függő lehet ha nincs meg a hardver akkor induláskor üzen és lehet nem hajlandó tovabb menni) de komolyabb dolgokra kell az Nvidia quadro dVGA vagy hasonló ez szintén szoft függő, ha kell CADCAM akkor szerintem 14" és legalább 1600 felbontás kell azalatt cumi...

    # Because #90720: ezt a kiállnak a szőrők a használt gép billzetéből meg karcos fedlap meg ilyenek felejtsük már el , ha valaki ilyet árul azt nem kötelező megvenni meg kell nézni és ha ilyen akkor kösz nem kell és viszlát...ja és mégvalami ha megfelelő eladótól veszed akkor nincs gond ha úgy csinálsz mint én hogy 1 hónap után visszaviszem és mondom , hogy kisebb kell de kell ugyanez a villbili meg HDD stb. fél óra alatt megvot az átkonfigolás buktam a saját hülyeségem miatt egy kicsit ( nem sokat) és egybőlolyan gépem lett mint akartam , boltban ha azzal viszem vissza mégis elég a 12,5 " a 13,3" helyett akkor max körberöhögnek márpedig lehet olyan , hogy 1-2 hónap után derül ki mégis jobb lett volna egy másik kisebb vagy nagyobb gép...

    #anonym1s neked is megoldás lehet a használt gép amihez létezik IPS és cserélhető is benne, ki kell nézni egy gépet a keretösszeg alatt ugy 30 ezerrel ( hozzáértőbbek meg tudják mondani melyikhez mennyi az IPS ha ehyáltalán van) és utána kicseréltetni benne.. nekem a saját gépembe E6230 , 20K lenne az IPS .... de minek? nincs rá szükségem...

    (#90724) Tikakukac: az az érzésem néha a falnak beszélünk.......

    uff stewe

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák