Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz #35193216 #84619 üzenetére

    Igen, macerás lenne de nem feltétlen kivitelezhetetlen. Csak hát ilyen értéknél én speciel nem akarok macerát.

    Speede05 Tudom. De mikor lowend dellre adnak 3 évet alapból, akkor hülyén veszi ki magát hogy elvileg prémium termékre 1-et kapsz, ami 3-4x annyiba kerül. És dellnél még nem találkoztam olyannal, hogy nekem bizonygatnom kelljen bármit is x év után. Ha egy ilyen csoda macben meghal a lap vagy kijelző alsóhangon 100k. És még két év garral is vicces fentiek tükrében. Nekem legalábbis. Mivel a garancia és szervizháttér uo. fontos mint hw, kijelző, minőség, így nálam ajánlott cuccok közül kiesik. Alternatíva szinten meg szoktam említeni néha, de ennyi.

    Egyébként ilyen hordozgatós gépnek ma már vennék egy wines tabletet. Még frankó tok billzettel is töredékébe kerül mint hasonló méretű/tömegű notebook IPS panellel. Nem erőmű, kényszer munkára és netezgetni viszont jó. Kezdjék el tolni beléjük az ssd-t rendszernek, meg kicsivel több ramot és bajban lesznek a sub notik is. Vagy felzárkóznak végre.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák