Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz madamka3 #27586 üzenetére

    Ne csináld már. az intel pofátlan nagy felárat kér az i5 névért, már az i3-ért is. Asztali i5-höz semmi köze, nem 4 magos. 2 mag+2HT. Esetenként meg tudja emelni a gyári órajelét. Terhelés nélkül kevesebbet eszik mint a pentium, tartalmaz spéci utasításkészleteket, amiket játéknál nem fogsz kihasználni. Mindezen tulajdonságai alapján max duplájába kellene kerülnie mint egy pentium, ellenben 3-4x felára van. Garit szépen bukod is a cserével ha észreveszik. A GT630/635 notebook viszonylatban jó, de egyébként ma máregy igen alapnak számító video vezérlő. Asztali verzióban 20k-ért is klasszisokkal erősebbet kapsz amik reggelire megeszik.
    SSD bele, esetleg a +4GB ram ami még célszerű, ennyi.

    szerk: B-L-A-C-K: számomra is rejtély, hogy mért, de egyes játékoknál FPS-s is megugrik SSD-vel. Talán a diablo3 kapcsán számoltak be elég sokan, hogy SSD-vel megtáltosodott a játék. Jellemzően csak 1-5FPS-t hoz ha hoz, de azért vannak kivételek is. Igazából nem jöttem rá az összefüggésre.

    szerk: Dhampir: hangzásban jók az XPS-ek, de nem az én világom, ha akarok találok én magamnak:)

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák