Új hozzászólás Aktív témák

  • Victorio

    aktív tag

    válasz gilfoyle #20991 üzenetére

    A Trinity az IGP miatt volt szimpatikus. Ne legyen gond az se ha néha unalmamban tolnék egy kör Stalkert. Az IHD 4000 dedikált videovezérlő nélkül tényleg csak az Excelhez elég. Valamint az Intel féle egy év után leszarom a driver támogatást üzletpolitika se szimpi.

    (#20990) giorgio: Itt van egy frankó proci, király az IGP-je, van rendes supportja, olcsó. Dugóm sincs, hogy a gyártók miért nem harapnak rá. Mindenki csak olyat csinál ami mellé még tesz dedikált VGA vezérlőt. Pedig amire a beépített IGP már nem lenne elég, azon ezek a vackok se fognak sokat segíteni. A nagyobb fogyasztásról ne is beszéljünk. Vagy akkor nem tehetnék rá a for gamers matricát? ;]

    Nem hiszem, hogy ennyire nincs igény egy egyszerű, sallangmentes, normális kijelzős laptop iránt. :W

    [ Szerkesztve ]

    Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

Új hozzászólás Aktív témák