Új hozzászólás Aktív témák

  • laktop

    tag

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Augusztus vége előtt
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit) 150-210 eFt
    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén) Játék tuti nem, irodai, munka, minimális fotószerkesztés, nagyon lightos programmal áramkör tervezés
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? matt, full HD, min 15"
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? kb hetente lesz hordozva, de szállítás közben nem lenne használva, csak a megállási pontokon
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) Win10
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? min 512GB SSD/HDD, 8GB RAM, optikai meghajtó nem kell
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…) HDMI, legalább 2db min 3.0 USB
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) az újban jobban bízok, de nem vetem el teljesen a használtat

    HP és Asus gépeket nézegettem, de nem vagyok elkötelezve egyik felé sem. Nem lenne hátrány, ha az SSD/HDD bővíthető, vagy cserélhető lenne, hasonlóan a memóriához.
    2-3-4 év múlva is használható legyen, mert nem lesz pénzem cserélgetni.

    [ Szerkesztve ]

    "- Mennyire vagy túsz? - Sörhöz hozzáférsz?"

Új hozzászólás Aktív témák