Új hozzászólás Aktív témák

  • bebe159

    aktív tag

    Sziasztok! Úgy érzem tényleg eljött az idő, hogy leváltsam az asztalit. Megvan rá az okom, nem használom ki, és jobb is, ha nem tudom mindig piszkálni (cserélgetni ezt-azt...). Vásárlást az elkövetkezendő 1-2 hétben gondoltam, a rászánt összeg maximum 200k, böngészésre, filmezésre, weblap szerkesztésre, hobbi java programozásra, kis játékra (lol, cs 1.6, esetleg csgo, meg retro játékok) lenne használva, ha játszom, akkor azt lehetőleg 1920x1080 felbontásban (mert olyan monitorra lesz dugva). A kijelző mérete, felbontása mindegy. 90%-ban otthon lesz majd monitoron, ha pedig elviszem valahova, ott nem lesz játék vagy film, csak linux terminal. Éppen ezért nem kell ips panel (nagyon jól tudom, milyen a tn). Lesz hordozva, de ritkán és nem sokat, útközben nem használnám. Operációs rendszer nélkül venném, mert windowsom van, mellé pedig linux is fog kerülni. Táhelyből 500 gb-ra gondoltam (vagy 256 ssd), van 120 gb-os ssd a gépben, örülnék, ha lenne lehetőség azt belerakni, valamint van egy 1 tb-os külső vinyóm is. Ramból 8 gb kellene. Dvd meghajtóra nincs szükségem. Hdmi csatlakozó kellene, webcam nem árt.
    Nem lenne bajom a használt géppel, de részletre venném laptopszalonnál, így marad az új. Nem kell fém borítás, monitor, billentyűzet, egér pedig rá lesz dugva otthon (így a saját képernyőjét, billentyűzetét, tapipadját csak ritkán használnám. )

    Van valami esélyem, vagy az igényeimen és a kereten változtatni kellene?

Új hozzászólás Aktív témák