Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodrow

    csendes tag

    Sziasztok!

    Korábban már kérdeztelek titeket, azóta próbálom követni a fórumot is. Mégis úgy érzem egyre tanácstalanabb vagyok. Minden gyártónál vagy típusnál, ami az én árkategóriámba esne felmerülnek problémák, és kicsit olyan érzésem van a kisebbik rosszat kellene választanom. Tudtok ebben segíteni?

    A keret 175-250 ezer Ft körül mozog, de ha tudtok olcsóbb és drágább példányt is ajánlhatnátok ezen belül.

    Körülbelüli elképzelésem is kialakult már.
    Processzor: 7. gen. Intel i3-i5
    Memória: 8GB DDR4
    Képernyő átló: 15,6
    Felbontás: 1920 x 1080
    Videókártya: lehetőleg minimális játszásra alkalmas nVidia videókártya, vagy egy jobb integrált is beleférhet
    Tárhely akár a maximális megjelölt SSD méret is elég lenne, de nem igazán találtam olyan specifikációt, ahol HDD nélkül ilyen áron ez elérhető
    Merevlemez: 0-1000 GB
    SSD meghajtó: 128-256 GB

    ASUS-nak dícsérték a szervízét, de az X-es szériát nem, amit én nézegettem. :(
    Lenovonak a szervize szar többek elmondása alapján. HP-t találtam még tűrhető áron hasonló specifikációkkal, de azokat valamiért itt nem gyakran láttam ajánlva.

    Remélem tudtok segíteni, jöhetnek linkek, konkrét típusok, csak legyen miből válogatnom!

    Előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák