Új hozzászólás Aktív témák

  • moklys1

    aktív tag

    Végül is a választásom az itt nem nagyon közkedvelt ASUS UX510 esett.
    Leírom, megosztom az én tapasztalataimat a géppel és az üzlettel ahol vettem.
    A laptop egy vékony fémházas ultrabook, eléggé erős hardverrel rendelkezik. Kijelzője szép, matt, nem tudtam eldönteni, hogy IPS vagy sem, erről megoszlanak a vélemények. Nem egy GAMER laptop DE lehet vele játszani is. Pl. olyanoknak mint pl. én aki egy héten kb. 2 órát játszik vagy abszolút nem játszik mert nincs ideje, úgy is lehet fogalmazni, hogy egy hobbi játékgép. Most a legújabb DOOM-ot játszom vele (szabin vagyok ), minimumra vettem a grafikai beállításokat, viszont FULL HD-ra a felbontást. A hőmérséklet nem megy 70C fölé, a gép hűti magát, de nem hangos, teljesen normális egy ilyen vékony masinának. Nekem, ami negatívum az az, hogy Office programoknál, falj másolásnál – bekapcsol 12%-ra kb. a ventilátor. Ez engem zavar! Viszont találtam rá megoldást, egy német fejlesztőtől: NoteBookFanControl.1.5.0. Kipróbáltam, nagyon jó és biztonságos, kb. 60C kapcsol be a hűtés. Így probléma megoldva. Ha nem sikerült volna megoldani, valószínűleg elálltam volna a vásárlástól, a jogszabályban meghatározott 14 napon belül.

    Digiprime (nagyon meg vagyok elégedve velük)– Itt vettem a laptopomat. Nem is vehettem volna máshol, mivel az ASUS UX303-javíthatatlan volt (kb. 1,5 éve vettem) és kártalanított engem az ASUS. Itt tudtam levásárolni. És megint korrektek voltak velem és magyar gépet kaptam, persze rend a lelke mindennek, ott helyben lecsekkoltam a széria száma alapján ASUS ügyfélszolgálat online chatén. Abból a szempontból is jófejek voltak, hogy rögtön levásárolhattam az összeget, mert őket az ASUS majd 1-2 hónap múlva a nagykereskedésen keresztül fogja kártalanítani-jóváírni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák