Új hozzászólás Aktív témák

  • Attila0313

    csendes tag

    válasz Tikakukac #123997 üzenetére

    A prohardveren sok forumot olvastam már, de amiben most írok, nem igazán látok sok értelmet. Van pár gép amit itt ajánlanak, szerintem főleg egy mobilarénán fellelhető cikkből koppintva. Meg is áll a tudomány. Saját tesztek, tapasztalatok, szervizelési háttér nulla. Ips panel vagy hülye vagy. Ez a pár gép amit itt ajánlanak megveszed vagy hülye vagy. Nagyjából ez a stílus. Az a rettentő önsajnálat amiket olvastam, már nekem is sok volt attól a néhány laptopgurutól. Ha esteleg valaki olyan gépről érdeklődött amit nem ők ajánlottak, szégyellje el magát. Tisztelet a kivételnek, ha van ilyen. Inkább objektívebb kijelentéseket kellene tenni, nem szubjektívet. Sok türelemmel és tudással. Ha valaki tanácsot szeretne adni, nem utolsó szempontok.
    Itt egy cikk érdemes elolvasni, 58000 ezer ember tapasztalata párral szemben:
    [link]
    Most az előbb megkaptam, hogy nem a magyar piacról van szó a cikkben. Összeszereléssel kapcsolatban nem vitatkozom, mert nincs tapasztalatom. Topikgazdának koptatni kellett a billentyűzetet? Van aki odafigyel arra milyen lekezelően vezetnek egy forumot? Összeszereléssel kapcsolatban nem vitatkozom, mert nem lepődnék meg ha esetleg így volna.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák