Új hozzászólás Aktív témák

  • gatesz

    tag

    válasz Tikakukac #108972 üzenetére

    Ha nem érdekelne a véleményetek, nem jöttem volna ide. Már korábban is leírtam, hogy azért keresem fel a fórumot, mert hátha találok olyan embert, akinek olyan gépe van, mint amilyet venni szeretnék, szerelt már olyan gépet, látta a kiszemelt példányokat egymás mellett stb...

    Az hogy megéri-e, tényleg rám van bízva, de ha leírják többen alátámasztva, hogy a Fujitsu klasszisokkal jobb a DELL-nél, és a HP-nál, akkor mondjuk hagyom a DELL-t, és a HP-t, és elkezdek vadászni a Fujitsu-ra hiába drágább.

    A MediaMarkt-ban például van 240-ért Win 10-el.
    [link]

    Ezt még ha a -10%-ot is nézem akkor is 216. És akkor még nem vettem bele + 4 giga memóriát, + SSD-t.

    A win10 nekem még annyira nem szimpatikus, inkább 7-et raknék rá.

    A másik kettő árban barátibb lenne, mert 216-ért ssd-vel lehet meg tudnám venni 8 giga rammal.

    Tehát árban a másik kettő jobb, és ezért is kérdeztem, hogy a Fujitsu van-e ennyivel jobb, mert akkor kivárok még egy picit, hátha lejeb megy az ára.

    A MédiaMarkt-al is az a baj, hogy csak Budapesten pár boltban elérhető a gép. Így nem nagyon tudom megnézni.

    Úgy látom a kivárás technikáját fogom választani. Most szerencsére nem sürget annyira a dolog, mert a HP töltőt bizonyos pozíciókban még tudom használni :) + a kijelző is csak a széleken + a sarkokban gáz.

Új hozzászólás Aktív témák