Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lendoroov

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nekem a következő tapasztalatim vannak a 326-ossal kapcsolatban:
    Szombat reggel vettem. A hétvégén nem volt elérhető a Zyxel weboldalán semmilyen letöltési lehetőség, ezért a NAS beépített frissítője vagy csomagkezelője sem működött. Hétfő reggel már rendben volt ez a része.
    Frissítettem a firmware-t az új 5.11-esre, azóta többször szétesett a raid. Elfelejti a beállításokat, minden ok nélkül elérhetetlenné válik a webes felület. Újraindítás után mindent újra be kell állítani, telepíteni. Torrent letöltésnél 15-20 perc után lefagy a nas, csak ping-re válaszol. Újraindítás után megint megy egy ideig. a Webes felület hol műküdik, hol nem. Valamikor bejön a bejelentkezési felület, valamikor nem. Gyakran, ha beírom a jelszót és a felhasználónevet, nem megy tovább, csak homokórázik. Képtelen stabilan megjegyezni az új jelszót. Van hogy az eredeti 1234-et fogadja el, van hogy az újat amit már 100x beírtam neki.
    Ha lefagy, se a megosztott mappák, se a torrentezés, se a webes felület nem elérhető.
    Most délután töröltem a raidet, reseteletem. Újra raid, beállítások a nulláról. Mostmár 3. órája működik minden funkciója. (ez hatalmas szó, eddig a 30 perc volt a maximum!)
    Ha a következő 2 napban bármi plusz nyűgje lesz, én visszaviszem, nem szenvedek vele tovább. Ha működik, akkor marad még.

  • Lendoroov

    csendes tag

    válasz Csigger #17968 üzenetére

    Nekem most 2 napig tökéletesen működött. De az előbb megint szétesett a Raid kötet. :(
    Talán valóban a torrentezést nem bírja. Pedig a procihasználat nemigazán megy 50% fölé.

Új hozzászólás Aktív témák