Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Champipi

    senior tag

    válasz Zol77 #2278 üzenetére

    Ne haragudj Zoli, de amikor et mondod: " tipikus user hiba", akkor gondolok a telefonomra. Érdekes ott semmiféle user hibát nem követek el, csak élvezem, mosolygok és imádom.

    Ha az alma tud ilyet, akkor mástól is elvárom, hogy informatikus végzettséggel ne fussak már bele olyan szituációkba, melyeket nem tudok megoldani a kézikönyv átolvasása után.

    Ha írja a feature listájuk, hogy tud UPNP-t, meg a TP-Link is tudja, akkor elvárom, hogy automatikussan beállítsák a port forwardot, főleg ha mondjuk 5-8 db portról is szó van (persze ez még leeht a TP-Link hibája is, de hivatalosan támogatott típus a Synology-nál az én routerem).

    Az, hogy neked nem dob hibát az SSL certificate megbízhatatlansága miatt, adódhat abból is, hogy Te sima HTTP-t hazsnálsz, nem HTTPS-t.

    Valószínűleg azért vagyok ilyen kritikus, mert ez az első NAS-om és mondom, iPhope szerű élményt vártam. Ha mondjuk lett volna előtte pár olcsóbb, rosszabb, idegesítőbb NAS-om, valószínűleg jobban értékelném a Synology-t, de még akkor is ott lenne az, hogy a Qnap olcsóbban adja ugyanezt! Tehát a Synology-val szembeni ellenérzésem mindenképpen jogos szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák