Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz fogtunder #21270 üzenetére

    A fontosabb dolgok a notim-hoz csatlakoztatott 3db külső winyón vannak (gyak. most is NAS-ként funkciónál). A lényeg az lenne, hogy olcsóbban ki tudjak jönni hosszú távon a lemez árakat tekintve a külső USB-s winyókhoz képest, ezért is lenne jó egy 4 lemezes.

    így funkció szerint szét van osztva minden, a letöltés nem zavar bele a streamingbe, stb.-> Éz az, hogy én mindkét winyót, főleg torrent-re +emellett videó stream-elsére szeretném használni (néha párhuzamosan). E téren hogy áll ez a Zyxel? Pl. a kliensben a 10MB/s max.-ot belövöm a letöltéshez, akkor menni fog a dolog röccenés nélkül?

    Most gyakran azért kell leállítanom a torrent-et a notim-on, mert épp videót akarok róla stream-elni és a kettő együtt nem mindig megy zökkenőmentesen (mondjuk csak 100Mb-ites a ethernetje, meg szerintem alapból sem bírja nagyon a proci/hálókártya). Ezt szeretném kivédeni, többek között.

    De akkor maradok a kétlemezesnél, azt hittem nem lesz ennyire drága a 4-es...

    [ Szerkesztve ]

  • MCGaiwer

    addikt

    válasz fogtunder #21270 üzenetére

    én is 4 lemezes nast tervezek venni, de most elgondolkodtam a HP GEN8-on. Sajnos szinte semmi hálózati ismeretem nincs. Mennyire lenne nehéz telepíteni és beüzemelni egy ilyet? érdemes lenne belevágnom, vagy így inkább maradjak egy előre telepített NAS mellett 100+ért?

    Csak otthoni hálóra, médiaszervernek használnám TV, Médialejátszó, PC mellé, külső elérésre nincs szükség. Torrentek azért fütnának rajta, és a legtöbb média is nagy felbontású, 4k.

    [ Szerkesztve ]

    Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

Új hozzászólás Aktív témák