Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alex91

    félisten

    válasz Egon #1397 üzenetére

    Ja, szóval ingyen van, csak neked nem megy :C ! Na, akkor talán megis megéri azt a 20k-t, hogy legalább menjen... Aztán majd rájössz, hogy a 60k-t is érdemes lesz kifizetni, hogy ne csak menjen, hanem jó is legyen...

    Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

  • veze

    őstag

    válasz Egon #1397 üzenetére

    G-Parted ha legközelebb is formázmi , particionálni kéne..
    ingyenes, és mindent visz ami csak kell:)
    letöltöd a live cd-t, kiírod erröl bootolsz, mikor betölt és kérdezi milyen nyelven szeretnéd, beírod hogy 13, és magyarul fog tudni
    Én 20 k-s eccerű és mások által legagyizott Zyxelt vettem kb 8 honapja, igaz csak 10-12 MB/s -el másol hálózaton, de kihoztam belöle mindent amire csak szükségem van..Olvasgattam utána, meg telepitgettem olyasmiket is rá, amit alapból nem is tud, így a saját szoftja mellett futtat egy másik pici linux alkalmazást is még párhuzamosan, kezeli a nyomtatót és még 3-4 más rácsatlakoztatott perifériát, havi 3-400ft villanyszámlával beéri 24/7 üzemmódban ( lemértem)
    Igaz mindezt nem fél nap ráfordítással, hanem megoldottam valamit rajta, aztan megint olvasgattam amikor volt szabadidöm, mások tapasztalataiból merítettem, stb és akkor újból valamit.. és így tovább. De nem volt teher, mert érdekelt meg kedvem leltem benne. Mostanra összeállt ahogy nekem kell, lementettem acronissal és ha összeomlana 15 perc alatt vissza lehet irni az egészet:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák