Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tka

    tag

    Hli!Valaki használ Samsung BX2250 monitort?Erre gondoltam,a 24-es szerintem már nagy.Játékra akarom.Dell 2209 meg az új U2211H néztem,mert a vízcsapból is ez folyik,de félek az imputlagtól.Napi 2-3 órát játszok,ezért kifogástalan monitort szeretnék.Ilyen szögek nem érdekelnek.Esetleg ha vki tud róla vmit,igazán megoszthatná velem!Előre is köszi.

    a női hülyeség határtalan

  • tka

    tag

    Üdv Betyárok!Ma jött meg a Dell U2211H monitorom.Csak azért írok,mert nekem is segítettek már számtalanszor,szerintem tartozom én is ennyivel a kollektívának.Nagyon vártam mint a gyerek a karácsonyt.A monitorról annyit Oázisból jött pixel garival bekalibrálva.Az állványt hihetetlenül rugalmasan lehet állítani,kiváló.A képe játék alatt nekem nem vált be.Már elsőre észrevettem az imputlagot.Sajnos.A 2311-hez van az Oázis oldalán egy fájl azzal lehet 75Hz-re rakni,de a 2211-hez nem találtam.Lehet hogy 75Hz-en nem lenne utánhúzás ,de 60Hz-en tök észrevenni.Szerintem aki hasonlóban gondolkodik próbálja ki,én nem tettem bánom már,de vidéki vagyok nem egyszerű feljutnom Pestre.Filmre vagy netre ajánlom,de ha komolyan nyomod az FPS játékokat akkor ne ezt vedd meg.Végül is minden frankó,csak van utánhúzás,ez a lényeg.Biztos kikezd 1-2 okos de tök észrevenni,sajnos.Egy 17"LG volt 2ms ,gyors volt semmit sem vettem rajta észre.Végül is a 2211 nem játékra van tervezve szerintem.Na ennyi. :N :W

    a női hülyeség határtalan

  • tka

    tag

    válasz nfsu17 #787 üzenetére

    Szia!A helyzet a következő.Már megszoktam az imputlagot,már fel se tűnik.Ha most vennék monitort,akkor a 24" Dellt venném meg 1920x1200 felbontásut.Nekem alacsony a monitor,lehet sőt biztos a 23" magasabb.Azt hittem a 2211 nem ennyire alacsony.Szerintem az autós játékoknál még jobban észre lehet venni (lehet tévedek) az utánhúzást.Ha van lehetőséged nézd meg élőben.Az Oázisnál nagyon készségesek le a kalappal előttük.Ha a 23" veszed ahhoz van 75Hz-es képfrissités,azzal szerintem jobb lesz.A haveromnak egy Asus 19" hoki 28000 forintos monitora van.A képe állat,nagyon szépek a színek semmi utánhúzás stb.Aztán harmada a Dellnek de más kategória.Kb 1 évig szaglásztam monitor után,kár hogy nem vettem nagyobbat.Mindegy.Ha érdekel a 2211 elviheted 5000 kval olcsóbban én meg veszek egy 24":)Most már 2 napos. :K

    a női hülyeség határtalan

Új hozzászólás Aktív témák