Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • warcat

    veterán

    válasz Rebekacska #61330 üzenetére

    Én az Asus PG279Q ROG Swift-et ajánlom de elfogult vagyok természetesen :D
    Van esély rá,hogy még ma kijön a teszt hozzá tftcentralon twitterük szerint.Ott majd lesz válaszidő stb mérés.

    Annyit tudok mondani,hogy brutális a különbség (számomra) kompetitív fpsek kapcsán (ha bírja a hardver!) 60Hzes és 144Hz+ panel között.A tapasztalt játékosok egyből belemozdulnak ha elkezdik őket lőni,na ezt sokkal triviálisabb lekövetni.Az ilyen 1v1 és hasonló szituációkat (bandukolsz a folyosón,az ellen kilép a sarkon) érezhetően könnyebb megnyerni.Természetesen azon nem segít ha hátsónlőnek,de a G-Sync jól jön a perdüléshez.
    Kérdés persze,hogy mivel szeretnél játszani.Egy darab 970 kevéske Battlefield 4 és társai 1440p-hez,persze csak ha 100+fpsről beszélünk.Ha nincs a képkocka elkészítve,akkor csak az előzőt ismétli meg a monitor ami csökkent az előnyön de persze a simább érzet és élmény megmarad.
    Planetside 2/RO2 igényeit nem ismerem :)

    Átlagos felhasználásnál amit szerintem amit bárki egyből kiszúr,hogy mennyivel simább az egér mozgása a képernyőn ;] Nagyon könnyű ám hozzászokni és utána egyből zavaró a "régi" ,kicsit az SSD/hez tudnám hasonlítani a helyzetet,amíg nincs,nem próbáltad,nem zavar különösebben a töltögetés,de aztán..
    Igen súlyos pénzbe kerül viszont, és 970 SLI-t vagy 980Ti illene alá.
    A Pascal jövőre megoldhatja majd a nyers erő problémáját 1440p-re de erős a gyanúm,hogy az is kevés lesz 4k-hoz, az SLI támogatottsága/kihasználhatósága meg csökken DirectX 12 alatt a jóslatok szerint,én ezért döntöttem a 4k ellenében.Az egy kártyás 4k az még simán 2-3 évre lehet.(és nem,az hogy <40 fps mellet elfut az nem elég)

    Egy kis érdekesség csak úgy általános monitor témában: a PG279Q nem az XB270HU és Asus MG279Q panelját használja,ami meglepetés,valami új revízió lehet. AUO M270Q008 V0

    EA: It's in the crate!

Új hozzászólás Aktív témák