Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vasinger!

    nagyúr

    válasz Nyugdíjas #240 üzenetére

    Igen, rosszindulatú vagyok. El sem tudod mennyit sz@ptam már mindenféle dologgal. Tudom, hogy idősebb vagy nálam és nem fér a fejembe, hogy Te neked nem volt ilyenekben részed.

    Az egész világnak csak a pénz kell és ezért megtesznek mindent. Nem fognak neked kedvezni, nem fog Veled senki sem kivételezni és ha nem vagy éber eléggé, akkor biztosan egy átverés áldozatává válsz. De ha ez az átverés nem is szándékos a másik részéről és csak Te nem voltál eléggé résen, az megint csak rossz.... Természetesen tisztelet a kivételnek, de ugye abból mindig kevesebb van...

    Rengeteg minden olvasni a fórumokban, hogy így úgy adnak el dolgokat, nem is az volt benne, hiányzott belőle ez az vagy direkt átverik az embert. Na ebbe nem akarok beleesni.

    Had meséljek el egy történetet: Vettem Iponnba egy bill.-t. Elmegyek érte és látom, hogy angol kiosztású, mikor magyart rendeltem. Ezt az eladó is belátta, hogy magyart rendeltem és a kezében lévő angol kiosztású bill.-re akarta nekem bemagyarázni, hogy magyar. Ezt hívom pofátlanságnak, ne nézzék az ember ilyen hülyének. Ez csak a kezdet volt. Mondta, hogy majd kiküldik nekem futárral térítésmentesen, mert nem odavalósi vagyok és megint pénz lenne bemenni. Erre kiküldik 1k-val drágábban. Én azt visszaküldtem, beszéltem az Iponnal és kiküldték az eredeti áron.

    Teccik érteni miért félek? Jah, és ez csak 1 példa volt a sok közül.

    Én teljesen tisztában vagyok vele, hogy Neked tök mind1 mit veszek, mint minden más fórumtársnak. Gondolom azért állsz a DELL mellett, mert jó. (vagyis ebben a kategóriában talán a legjobb) És ezért köszönet jár. :R

Új hozzászólás Aktív témák