Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 19ati93

    senior tag

    válasz mucsácsó #101962 üzenetére

    Igen sajnos sehol se kapható. 27G2U azért mall.hu meg iponnál is elérhető türhető áron 82-84k kb. De nekem 27" túl közeli lett volna ilyen 50-75 cm-s távolságra szerintem, meg ugye csak 1080p felbontású az is.

    mucsácsó: Tegnap amikor kaptam egy értesítést emailben hogy elérhető, szinte egyből meg is vettem. Csak kapjam is meg tényleg, nehogy az legyen hogy várni kell heteket mert beígérnek valamit khm 220volt khm. Iponnal mondjuk eddig még semmi bajom nem volt hál isten, kivétel a szállító cégüket ami tragikus volt régen, de mostanában már GLS-el dolgoznak ha minden jól rémlik. Szülinapom lesz amúgyis nem sokára, mondom kell valami. :DDD Acer VG240YP lett volna a másik opció, de nem állítható a magassága a monitornak meg nincs benne usb hub, és displayport kábelt sem adnak mellé. + Alapból drágább.

    3 év garit adnak 1 helyett bónuszba az is jó lenne. :)

    [ Szerkesztve ]

  • Chaser

    titán

    válasz mucsácsó #101962 üzenetére

    az ipon fura ( : az számít ő mennyivel vette, teljesen random dobálják a gart

    27" 60-70cm-re nem lesz nagy, a kérdés az, h fhd zavarna-e rajta
    most a 40-est bambuljuk ilyesmi távolságból, amit mondtam h átmeneti, az már azért nagy, nem lehet belátni, szélességben még so-so, de túl magas
    ott a 27-es lg amit mutattam, azt ki lehet hozni az aoc árára, és ahhoz képest sok extrát is tud:
    hdr, pivot+állítható magasságú talp, garantált freesync/gsync, jobb anyagminőség, várhatóan kisebb eséllyel pixelhiba/meghibásodás, biztos nem b kategóriás panel repül bele - nagy eséllyel saját gyártású -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák